Про компанію

Компанія ФРІНЕТ, представлена ​​на українському телекомунікаційному ринку торговою маркою O3 — один з найбільш прогресивних провайдерів домашнього інтернету. Ключовий акцент в побудові мережі широкосмугового інтернет зроблений на розвитку регіонального покриття. Це дозволило Якимівці та іншим невеликим містам отримати інформаційні послуги, які за якістю і рівнем сервісу нічим не поступаються  у великих містах, на які орієнтовані більшість великих учасників ринку.

Домашній виділений інтернет в Якимівці

Компанія ФРІНЕТ на даний момент обслуговує понад 143 тис. абонентів, що є результатом продуманої стратегії розвитку і реалізації своїх переваг.

Великий вибір послуг. Одна з основних особливостей торгової марки O3 — надання достатнього асортименту продуктів абонентам. Так, на сьогодні мешканці Якимівки можуть обрати один із трьох пакетів в багатоквартирних будинках (швидкість від 20 до 100 Мібт/с) і один з двох пакетів у приватному секторі (50 і 100 Мбіт/с). Це дозволяє клієнтам обирати оптимальне співвідношення наповнення пакету до його вартості.

Якісне обладнання. ФРІНЕТ будує свої мережі на основі обладнання провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання Cisco ZTE D-Link). Завдяки цьому кожна виділена інтернет лінія відрізняється високою швидкістю передачі даних та стабільністю роботи мережі.

Робота над лояльністю. O3 будує свої відносини з клієнтами на основі взаємної лояльності. Для цього компанія проводить різні акції, розіграші та дає можливість постійним абонентам користуватися послугами в кредит (період надання послуги Кредит довіри до 5 днів).

Акцент на якості сервісу

ФРІНЕТ приділяє велику увагу якості обслуговування своїх клієнтів. Для загальних консультацій функціонує кол-центр. Для вирішення питань, що стосуються роботи мережі, працює технічна підтримка. Крім того, компанією організований відділ моніторингу роботи мережі, що дозволяє виявляти потенційні проблеми на початкових етапах і ефективно реагувати на них.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...