Про компанію

Компанія ФРІНЕТ, представлена ​​на українському телекомунікаційному ринку торговою маркою O3 — один з найбільш прогресивних провайдерів домашнього інтернету. Ключовий акцент в побудові мережі широкосмугового інтернет зроблений на розвитку регіонального покриття. Це дозволило Якимівці та іншим невеликим містам отримати інформаційні послуги, які за якістю і рівнем сервісу нічим не поступаються  у великих містах, на які орієнтовані більшість великих учасників ринку.

Домашній виділений інтернет в Якимівці

Компанія ФРІНЕТ на даний момент обслуговує понад 147 тис. абонентів, що є результатом продуманої стратегії розвитку і реалізації своїх переваг.

Великий вибір послуг. Одна з основних особливостей торгової марки O3 — надання достатнього асортименту продуктів абонентам. Так, на сьогодні мешканці Якимівки можуть обрати один із трьох пакетів в багатоквартирних будинках (швидкість до 100 Мібт/с) і один з двох пакетів у приватному секторі (до 100 Мбіт/с). Це дозволяє клієнтам обирати оптимальне співвідношення наповнення пакету до його вартості.

Якісне обладнання. ФРІНЕТ будує свої мережі на основі обладнання провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання Cisco ZTE D-Link). Завдяки цьому кожна виділена інтернет лінія відрізняється високою швидкістю передачі даних та стабільністю роботи мережі.

Робота над лояльністю. O3 будує свої відносини з клієнтами на основі взаємної лояльності. Для цього компанія проводить різні акції, розіграші та дає можливість постійним абонентам користуватися послугами в кредит (період надання послуги Кредит довіри до 5 днів).

Акцент на якості сервісу

ФРІНЕТ приділяє велику увагу якості обслуговування своїх клієнтів. Для загальних консультацій функціонує кол-центр. Для вирішення питань, що стосуються роботи мережі, працює технічна підтримка. Крім того, компанією організований відділ моніторингу роботи мережі, що дозволяє виявляти потенційні проблеми на початкових етапах і ефективно реагувати на них.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...